Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-12-20 23:27:56

karolina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 1
Punktów :   

Notatki:)

Witam! Pomyślałam sobie,że skoro jesteśmy jedną tak liczną grupą fajnie było by dzielić się notatkami:D Wiem, że nie każdy uważa za sprawiedliwe przekazywanie innym swoich ciężko wypracowanych, zapisanych kartek, ale na pewno znajdą się osoby które zrozumieją że są różne sytuacje ( praca-szkoła-szkoła-praca) i nie zawsze jest możliwość zjawienia się na zajęciach. Chciałabym więc,żeby pod tym tematem pisać wszystkie prośby o jakieś notatki a osoba która pomoże może wrzucić je na chomika i poinformować przez forum tą osobę, że to zrobiła. Mam nadzieje, że jak napiszę "PILNIE POTRZEBUJĘ NOTATKI Z TEORETYCZNYCH PODSTAW WYCHOWANIA Z 6 GRUDNIA" to dostanę jakąś odpowiedź:D A tak w ogóle to piszcie też co sądzicie o tym pomyśle:D

Offline

 

#2 2009-01-02 13:38:56

Biedrona

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Notatki:)

Po pierwszy nie każdy ma mozliwość zeskanowania swoich notatek, jesli zaś nie skaner a przepisywanie do worda to strata czasu, dlatego według mnie pomysł może nie wypalić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-serwer.pun.pl www.eternalmarch.pun.pl www.independence.pun.pl www.perfect-world.pun.pl www.motoryzacjaif1.pun.pl